African Mango 6000 mg – czy na pewno afrykańskie mango odchudza?

African Mango 6000 mg to kolejny reklamowany produkt na odchudzanie, który jak udało nam się ustalić, wcale nie działa tak, jak go malują. Według zapewnień producenta preparat został stworzony z wyciągu z pestek afrykańskiego mango, co gwarantować ma rzekome działanie wspierające spalanie tłuszczu, utrzymanie odpowiedniego poziomu cholesterolu, glukozy we krwi, a także leptyny.

Afrykańskie mango – niezwykła fala popularności w USA

Afrykańskie mango robi obecnie największe wrażenie wśród konsumentów w Stanach Zjednoczonych. Popularność produktu związana jest zapewne z powszechnie panującym zjawiskiem nadwagi i otyłości wśród mieszkańców tego kontynentu Afrykańskie mango jak się jednak okazuje wcale nie jest tak dobrym rozwiązaniem, a co ciekawe wcale nie bardziej skutecznym od pozostałych owoców. W zasadzie to nie ma oczywistych dowodów na to, czy mango afrykańskie to dobry i bezpieczny sposób na odchudzanie. O tym jednak w dalszej części artykułu.

Afrykańskie Mango działa, ale…

Zacznijmy od początku. Samo działanie Afrykańskiego Mango zostało udowodnione naukowo. Ma ono potencjalnie korzystny i skuteczny wpływ na redukcję masy ciała, regulację poziomu cholesterolu oraz leptyny. Mimo wszystko, nigdzie na stronie producenta African Mango 6000 mg nie ma mowy o alarmujących skutkach ubocznych, o których także wypowiadają się naukowcy.

Mango afrykańskie – jakie ma właściwości

Według badań wynika, że na stan obecny udało się ustalić, że afrykańskie mango może przynieść stosującym poważne problemy. Wliczają się w nie problemy ze snem, migreny oraz problemy z układem trawiennym. Istotnym problemem afrykańskiego mango jest także zagrożenie zaburzeń wchłaniania ważnych mikro i makro elementów z pożywienia. Może to zatem zaburzyć równowagę jelit, a także ich perystaltykę. Wielu naukowców nawołuje wręcz do wstrzymania się z eksperymentowaniem z preparatami zawierającymi afrykańskie mango do czasu, kiedy pojawią się oficjalne badania odnośnie do skutków ubocznych tego cudownego owocu.

Czy inne owoce nie mają właściwości podobnych do Afrykańskiego Mango?

Co bardzo ciekawe, cały trend związany z afrykańskim mango wybuchł na pogłosce o niezwykłej innowacyjności. Jak można się domyślać, jest ona niestety sprzeczna z rzeczywistością. Według wyników badań okazuje się, że podobnymi właściwościami do afrykańskiego mango wykazują się także inne owoce zawierających włókna pokarmowe. Przynależą do nich przede wszystkim jabłka, nektarynki, gruszki, figi, daktyle, czy pomarańcze.

Mango właściwości odchudzające wcale nie wyróżniają się na tle innych owoców, dlaczego zatem nie schudniemy jedząc jabłka?

Zaskoczeniem dla wielu uczonych jest zatem nagłe napompowanie balonika, do którego podczepiono afrykańskie mango, zupełnie zapominając o pozostałych owocach. Warto zauważyć, że reklamowany produkt African Mango 6000 zawiera dość dużą dawkę wyciągu z owocu. W związku z czym wspomniane skutki uboczne mogą być dość niebezpieczne.

Mango afrykańskie – Czas na opinie klientów

Przeglądając dokładnie internet i komentarze klientów, zauważyliśmy, że mango afrykańskie opinie ma niekoniecznie pozytywne. Okazało się, że wcale nie jest tak skuteczne, jak je opisują. W wielu przypadkach okazało się, że preparat nie przynosi większych efektów od tradycyjnych metod odchudzania. Producent na stronie wspomina, że preparat nie działa sam z siebie, lecz we współpracy “wyników indywidualnych osób oraz stosowanej diety i aktywności fizycznej”. Tak, w taki właśnie sposób reklamowany jest produkt African Mango na stronie producenta.

Afrykańskie mango opinie – czy warto eksperymentować ze zdrowiem?

Na tym etapie warto zadać sobie pytanie, na co eksperymentować z nie do końca znanym afrykańskim mango? Szczególnie będąc świadomym, że produkt reklamowany jest jako dodatek do diety oraz treningu? Czyż sama dieta i trening nie są wystarczającym rozwiązaniem? Jeżeli się uprzemy, przecież zawsze możemy poszukać różnego rodzaju herbat na odchudzanie. Być może także i innych preparatów, które rzekomo działają tak samo i powstały z niezwykle cudownego owocu, czy warzywa.

Warto zwrócić uwagę też na fakt, że produktu nie dostaniemy w aptekach, a zamówić możemy go jedynie w internecie. I to za pośrednictwem nie do końca bijących autentycznością stron.

afrykańskie mango na odchudzanie

Które African Mango? Czyli walka o afrykańskie mango na rynku suplementów diety…

Co jeszcze udało nam się zauważyć? Bardzo zbliżone produkty African Mango dwóch różnych firm Nutrivit Pharm i Progress Labs. Na co zwróciliśmy uwagę to fakt, niemal identycznego wyglądu opakowań, do najmniejszych szczegółów. Albo mamy tutaj do czynienia ze zwykłą rywalizacją konkurencji, albo sprawa ma zupełne inne wyjaśnienie. Pozwolimy sobie jednak nie wnikać w ten temat, a jedynie wspomnieć o naszym spostrzeżeniu. Wszystko wygląda na to, że wiele firm próbuje sprzedać klientom swoje produkty, wykorzystując trend African Mango. Niestety często posuwając się do różnych kroków, jak chociażby wzajemne upodabnianie wizualne produktów różnych firm.

Jeżeli w ogóle zdecydujecie się na zakup African Mango, uważajcie zatem, czy produkt, który zamawiacie, na pewno jest tym, który otrzymaliście. Szczególnie w internecie istnieje zagrożenie nabycia preparatów, które w normalnych warunkach nie miałyby szans zostać dopuszczone do sprzedaży. Wystarczy przypomnieć sobie ostatnie afery związane z olbrzymimi ilościami podrobionych produktów medycznych.

Mango a odchudzanie – Nasze podsumowanie

Dla nas wszelkie ostrzeżenia związane z nieznanymi skutkami ubocznymi stosowania afrykańskiego mango, a także praktyczną neutralnością działania oraz brakiem różnicy w zestawieniu z innymi owocami, mimo wszystko są wystarczającym argumentem, że produkt nie do końca jest taki, jakim go reklamują.

Dodatkowy przegląd podzielonych opinii konsumentów dodatkowo zachęcił nas do dania wam znać i wystosowania małego ostrzeżenia na temat tego produktu. Zachęcamy was do rozsądnego podejmowania decyzji. Szczególnie do zwracania uwagi na szczegóły. To one czasami okazują się kluczowe i przemawiają za tym, aby mimo wszystko zrezygnować z danego preparatu. Jest wiele sprawdzonych, a przede wszystkim bezpiecznych rozwiązań na skuteczne odchudzanie, że nie musicie eksperymentować z czymś, czego działania do końca nie udało się jeszcze poznać. Tym bardziej że najprawdopodobniej żadne afrykańskie mango tego nie zmieni. Afrykańskie mango opinie, jak mogliście się dowiedzieć, w rzeczywistości ma słabe, nie mówiąc już o negatywnych opiniach wielu naukowców. Do usłyszenia przy następnej recenzji preparatu, które nam podrzucicie.

1 thought on “African Mango 6000 mg – czy na pewno afrykańskie mango odchudza?

  1. No co tu dużo gadać, stosowałem i Afrykańskie Mango kupione u nich – https://africanmango.pl/ i na Allegro, efekty były całkiem spoko, chociaż jakoś zbytnio nie przykładałem się do diety. Potem próbowałem jakiś Zdrofitów i innych psuedo-fit produktów, tutaj w ogóle nie było żadnych efektów, potem kupiłem Reducer Thermo Extreme na Allegro i przyszło mi jakieś podziurawione opakowanie, ale że znajomi używali i sobie bardzo chwalili to zamówiłem z ich oficjalnej strony – https://reducerthermoextreme.pl/ i powiem wam, że w porównaniu do całej reszty… to w ogóle nie muszę nic pisać. Reducer zadziałał u mnie jak takie Afrykańskie Mango 2.0. Schudłem prawie piętnastaka bez jakichś wyrzeczeń i pocenia się na siłowni. Teraz przez tę pandemię trochę mi się znowu przytyło, ale pewnie znowu zamówię te tabletki i wróci mi wszystko do normy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *