Dr Jackobs GranaProstan Ferment – czy warto go stosować?

Z racji ostatnio poruszonego tematu dostajemy całkiem sporo odzewów od konsumentów, którzy chętnie zdają nam swoje relacje ze stosowania innych preparatów na prostatę. W ciągu ostatnich kilku dni otrzymaliśmy przykładową recenzję:

Należę do dumnej grupy panów po sześćdziesiątce. Niestety, jak ponad połowa z nich, cierpię od kilku lat na nieco wstydliwy i uporczywy problem z oddawaniem moczu. Początkowo bagatelizowałem go, nie zdając sobie jednak sprawy z konsekwencji. Nawet nie myślałem, w jak niekomfortowej sytuacji może mnie ten problem postawić. Na filmach problemy z prostatą wyglądają niegroźnie, często bywając podstawą do dobrych żartów. Mocno się zaniepokoiłem, gdy problem urósł do stanu, w którym w nocy pięciokrotnie wstawałem. Wstawałem oczywiście po to, by przerywanym strumieniem oddać mocz. Na własną rękę zacząłem szukać w internecie rady i rozwiązania problemu. Trafiłem na stronę opisującą produkt Dr Jackobs GranaProstan Ferment i postanowiłem go spróbować. Czy było warto?

To na co w końcu jest ten preparat?

Zgodnie z opisem, kapsułki GranaProstan Ferment zawierają przefermentowywany i suszony miąższ granatu. Miąższ dodatkowo wspiera ekstrakt z winogron i soli magnezu. Winogrona mają potwierdzone działanie rozszerzania naczyń krwionośnych, ale granat nie ma żadnego wpływu i oddziaływania na zdrowie. Zostało to potwierdzone przez Europejski Urząd do spraw Bezpieczeństwa Żywności. Granat, nazywany również “owocem życia”, był jednak cenny już w czasach starożytnych, w związku z czym wciąż cieszy się dobrą renomą. Nawet pomimo faktu, że nic się za nią nie kryje. Sam produkt GranaProstan Ferment jest wegański oraz zgodnie z zapewnieniami producenta, przyjazny dla cukrzyków. Producent wspomina także o jego łatwo-przyswajalności i łagodności dla żołądka. Zainteresowany rozwiązaniem swojego problemu, postanowiłem go wypróbować, czekając niecierpliwie na pierwsze efekty. Ogólnie rzecz biorąc, preparat ten polecany jest docelowo dla osób z problemami układu krążenia i prostaty. Z przeznaczeniem również dla kobiet, przeciw starzeniu się komórek, utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi i wzmocnienia całego organizmu.

Kilka miesięcy i nic…

Obecnie jestem po kilkumiesięcznej terapii i niestety nie zauważyłem znacznej poprawy. W dalszym ciągu robię spacery do toalety w środku nocy. Liczba ta co najwyżej zmniejszyła się o jeden, jednak dla mnie w dalszym ciągu za mało. Zastanawiałem się nad wypróbowaniem tego produktu w wersji płynnej – jako sok. Cały mój entuzjazm jednak dawno minął, zwłaszcza, że tabletki przyjmowałem zgodnie z ulotką i przestrzegałem zaleceń. Niestety kwestie finansowe również mają duży wpływ na moją końcową opinię o Dr Jackobs GranaProstan Ferment. Produkt z całą pewnością nie należy do najtańszych. Z perspektywy czasu trochę szkoda mi wydanych pieniędzy. Wolałbym wydać je na prezent dla wnuków lub inny preparat w walce o upragniony stan sprzed 20 lat. Myślę, że wielu panów podziela moją niezbyt przychylną opinię o produkcie. Nie czuję się jednak zrezygnowany na tyle, aby nie próbować innych środków na prostatę. Wręcz przeciwnie, mam nadzieję, że każdy kolejny może być tylko lepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *