Olimp Prostatan – czy oby na pewno skutecznie wyleczy dolegliwości prostaty?

Olimp Prostatan to, sugerując się opisem, preparat przeznaczony dla mężczyzn, którzy chcą zadbać o zdrowie i utrzymanie prawidłowych funkcji swojej prostaty. Suplement diety posiada w swoim składzie ekstrakty roślinne takie jak: palma sabałowa, pestki dyni, pokrzywa. W składzie znajdziemy także likopen oraz chelat aminokwasowy Albion. Według kolejnych dopisek w ulotce preparat ma dodatkowo podnosić poziom testosteronu we krwi. Czuwając jednak nad opiniami konsumentów, udało mi się zauważyć, że klienci wcale nie są aż tak bardzo pozytywni w kontekście komentowania działania tego preparatu.

Co wiemy o Olimp Prostatan?

Olimp Prostatan reklamowany jest jako nowoczesny suplement diety przeznaczony dla mężczyzn w średnim wieku. Grupą docelową są natomiast szczególnie ci, którzy chcą zadbać o zdrowie swojej prostaty. Producent nie zapomina także o dbających o utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Mimo wszystko, suplement przeznaczony i polecany jest głównie dla mężczyzn zmagających się z uciążliwymi dolegliwościami ze strony gruczołu krokowego. Ekstrakty zawarte w preparacie mają również wspomagać funkcje układu moczowego oraz ochronę przed wolnymi rodnikami, czyli tak zwanym stresem oksydacyjnym. Producent sugeruje również, że preparat pozwala zapobiegać pojawieniu się dysfunkcji na tle seksualnym.

Już na pierwszy rzut oka zauważamy zbyt dużą rozbieżność działania preparatu. Łączenie wymagających precyzyjnego podejścia leczniczego problemów z prostatą z cholesterolem to dość odległe drogi. Wiele dobrze poinformowanych osób już na samym początku zwęszyłoby tutaj pewną nieprawidłowość. Mimo wszystko sprawa jest dość łatwo wytłumaczalna bowiem Olimp Prostatan to w końcu nic innego jak zwykły suplement diety. Zwróćmy teraz uwagę, na to, jak skuteczny jest Olimp Prostatan w odczuciu konsumentów.

A co powiedzą nam klienci? Jakie są ich opinie o Olimp Prostatan?

Patrząc jednak na sprawę w kontekście informacji zwrotnej od klientów, którzy zastosowali u siebie ten produkt, również nie jest tak kolorowo. W internecie można spotkać się z wieloma opiniami dotyczącymi tego preparatu. Czytając komentarze na temat produktu, Olimp Prostatan opinie ma niekoniecznie dobre. Co niepokojące, znajdziemy wiele opinii sugerujących fakt, że produkt działa bardzo nieznacznie, bądź nie działa w stopniu, w którym można byłoby mówić o poprawach stanu prostaty. Spora grupa klientów przyznaje też, że niekoniecznie odczuła różnicę w trakcie stosowania preparatu, posuwając się nawet do stwierdzeń, w których przeznaczone pieniądze uznają za stracone. Niektórzy z nich stosowali preparat dłużej niż zalecane, wyczekując upragnionych zmian. Część z klientów, do których opinii udało nam się dotrzeć, zdecydowała się natomiast przedwcześnie zrezygnować z kontynuowania stosowania preparatu. W zamian za to rozpoczęły poszukiwania bardziej skutecznego specyfiku.

Niestety, wcale nie jest tak skutecznie.

Skupiając się konkretnie na kwotach, jakie należy zapłacić za preparat, klienci sugerowali, że cena jest zbyt wygórowana. Ich zdaniem, cena jest nieadekwatna do uzyskanych niewielkich, bądź nieznacznych efektów. W tej cenie mogli mieć inne, bardziej sprawdzone preparaty o udowodnionym przez klientów działaniu. Przykładem może być komentarz pod produktem jednego z użytkowników na stronie oferującej suplementy diety. Brzmiał on: „W moim przypadku środek ten nie zadziałał tak, jak spodziewałem się po opisach. W zasadzie to niewiele się zmieniło po zastosowaniu Olimp Prostatan.”.

Czas na naszą weryfikację i wnioski.

Jak zwykle postanowiliśmy sprawdzić doniesienia klientów i przeanalizowaliśmy ceny preparatu. Co wynika z naszych obserwacji, cena Olimp Prostatan oscyluje w granicach 30 złotych. Cena nie jest zatem specjalnie wysoka. Zalecana dawka to 30 kapsułek, więc kuracja wystarcza na miesiąc. Konfrontując ten preparat z innymi suplementami dostępnymi na rynku, Olimp Prostatan wypada jednak nieco blado. Przede wszystkim są one w porównywalnych cenach bądź nawet nieco tańsze. Mając na uwadze zachowanie takiej samej ilości składników, ilości, Olimp Prostatan niczym się nie wyróżnia. Na skutek tego, negatywne głosy klientów, nie wydają się zatem dobrym sygnałem.

Co udało nam się zauważyć z komentarzy klientów, to fakt, że cena w przypadku takich preparatów mimo wszystko nie jest czynnikiem decyzyjnym. Klienci godzą się bowiem płacić nawet kilku-krotność kwoty Olimp Prostatan. Jednakże bardzo ważna jest dla nich jakość i co powinno być oczywiste, działanie preparatu. To zatem dwa kluczowe czynniki decyzyjne.

Podążyliśmy jednak za głębszą analizą odzewu klientów. Zauważyliśmy dwie rzeczy. Pierwsza z nich to oczywiście informacja o niekoniecznie skutecznym działaniu preparatu Olimp Prostatan. Druga to natomiast fakt polecenia preparatów w podobnej cenie, a nawet droższych od Olimp Prostatan. Wszystko wskazuje zatem na to, że preparat Olimp Prostatan wyraźnie nie przypadł klientom do gustu. Mężczyźni zmagający się z problemami prostaty ewidentnie nie uzyskali pomocy. Co więcej, wielu stosujących Olimp Prostatan zdecydowało się wydać swoje pieniądze na preparaty w podobnych cenach, lub droższe, doceniając ich skuteczność.

Podsumowanie

W podsumowaniu nie możemy powiedzieć zatem niczego innego, jak to, że Olimp Prostatan najwyraźniej nie zasłużył na pochwałę z naszej strony. Nie jest on także najlepszym rozwiązaniem na problemy związane z prostatą. Mało tego, wśród komentarzy nie zauważyliśmy żadnych oznak, aby produkt przyczynił się do poprawy zdrowia również w innych aspektach. Prostatan był przecież polecany przez producenta również jako środek na cholesterol. Z naszej strony to tyle. Podpisujemy się pod relacjami konsumentów i nie polecamy preparatu Olimp Prostatan na problemy z prostatą. Czy można go stosować? Oczywiście! Pytanie jednak pozostaje, czy oby na pewno ma to sens? Pozostawiamy to do waszego obiektywnego rozważania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *