Maxi 3Vena na żylaki, niestety znów nieskutecznie

Moja codzienność i żylaki…

Nadwaga jest moją zmorą od wielu lat. Ze zbędnymi kilogramami borykam się głównie przez siedzący tryb życia. Mam biurową pracę, przed komputerem spędzam po dziesięć godzin dziennie i jadam byle gdzie oraz byle jak. Jednym ze skutków ubocznych zbyt dużej wagi są u mnie opuchnięte kostki i pojawiające się na całych nogach żylaki. Co prawda na razie schorzenie jest w niewielkim stopniu, ale wiem, że jeśli nie zacznę przeciwdziałać, to mogę mieć z nim spory problem. Moja matka chrzestna miała żylaki i do dziś pamiętam wszędzie widoczne żyły. Zaliczam się do osób, które lubią przeciwdziałać, ale najchętniej wybieram szybkie i skuteczne rozwiązania. Jak zaczynałam kurację suplementem diety dedykowanym na żylaki i opuchnięte nogi, to wydawało mi się, że tabletki zahamują rozwój choroby i wszystko wróci do normy. Dziś po przebytych doświadczeniach wiem, że nie do końca tak jest.

Nieudane wizyty u lekarza i pierwsze próby z Maxi3Vena

Gdy udałam się do lekarza specjalisty, ten w pierwszej kolejności kazał mi schudnąć. Otrzymałam sporo wskazówek i skierowane do dietetyka, ale przy okazji lekarz zalecił mi suplement o nazwie Maxi3Vena. Tabletki miały uszczelnić naczynia krwionośne i zahamować rozwój żylaków. Po zakupie jednego opakowania z ulotki dowiedziałam się także, że kapsułki pomogą mi w moich problemach z opuchniętymi kostkami. Sprawdziłam także skład tabletek, bo lubię wiedzieć co przyjmuję i jakie mogą być tego skutki uboczne. Okazało się, że głównym składnikiem Maxi3Vena jest wyciąg z ruszczyka oraz witamina C. O tym pierwszym składniku niewiele wiedziałam, ale uznałam, że skoro jest naturalnego pochodzenia, to może mi pomóc.

Zaczęłam przyjmować po jednej kapsułce dzienne w trakcie posiłku. W pierwszych dniach z moim organizmem nie działo się zupełnie nic, ale wiedziałam, że suplement potrzebuje trochę czasu. Niemniej jednak, po tygodniu zaczęłam trochę słabiej się czuć. Miałam bardzo niskie ciśnienie i ciągle chciało mi się spać, gdy ponownie zerknęłam do ulotki i na możliwe objawy uboczne, to okazało się, że tabletki nie są wskazane dla osób z niskim ciśnieniem. To właśnie przez nie tak źle się czułam.

Zdecydowałam się przerwać stosowanie preparatu Maxi3Vena

Nie pozostało mi nic innego jak tylko przerwać terapię. W sumie to nie wiem czy Maxi3Vena działa na skurcze i obrzęki nóg, bo u mnie nie było żadnych efektów. Z natury jestem bardzo dociekliwa więc postanowiłam drążyć temat. Wpisałam w wyszukiwarkę internetową nazwę tego leku i zaczęłam szukać opinii wśród szerszego grona osób, które miały do czynienia z tymi tabletkami. Przyznam, że wcale się nie zdziwiłam, że sporo kobiet wypróbowało ten suplement. Większość z nich miała podobne odczucia do moich. U nich leki też nie działały.

Doszłam do wniosku, że suplement jest niekorzystny dla mojego zdrowia, a do tego nie pomaga mi na moje żylaki. Jak pisałam wcześniej nie lubię tracić czasu, energii i pieniędzy na coś co nie przynosi oczekiwanych skutków. Od tego suplementu naprawdę wiele oczekiwałam. Wydawało mi się, że skoro ma naturalny skład, to nie będzie niebezpieczny dla mojego zdrowia. Prawda jednak była nieco inna i wiem, że już nigdy nie wrócę do tego specyfiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *